← TOBB ETÜ ANA SAYFASI

Topluluk Gündemi

Futbol Topluluğu
Futbol Topluluğu
Futbol 2. lig fikstür
DUYURU / HABER

Futbol 2. lig fikstür

Bu sene 2. ligde mücadele edecek olan TOBB ETU Futbol Takımı'mızın fikstürü ;

Maçlar 06.03.2018 tarihinde başlayıp 21.03.2018 tarihinde sona erecek ve sadece grup birincisi bir üst lige yükselecektir.
Grubumuz;

TOBB ETÜ
Hacettepe Üni.
TED Üni.
ODTÜ
Türk Hava Kurumu Üni.
Bilkent Üni.

Takımımıza başarılar diliyoruz.
HAYDİ TOBB ETÜ

Devamını oku
Hukuk Topluluğu
Hukuk Topluluğu
Enerji Hukukçusu Olmak Enerji Hukukçusu Olmak Enerji Hukukçusu Olmak Enerji Hukukçusu Olmak

Enerji Hukukçusu Olmak

‘Hukukçusu Olmak’ etkinlikleri hiç ara vermeden devam ediyor. Sıradaki konumuz ‘Enerji Hukuku’. Etkinliğimizi Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü Başkanı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Enerji İş Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi, Enerji Verimliliği Derneği Ankara Şubesi Başkanı, Lisanssız Elektrik Üretimi Derneği Denetim Kurulu Başkanı ve Dünya Enerji Konseyi Türk Milli Komitesi üyesi Bosca Hukuk Bürosu Kurucu Ortağı Av. Süleyman Boşça'nın katılımıyla gerçekleştirdik.

Devamını oku
E-Spor ve Oyun Geliştirme Topluluğu
E-Spor ve Oyun Geliştirme Topluluğu
ETKİNLİK

ETÜ EVOG Online League of Legends Turnuvası #2

Turnuvaya katılımda herhangi bir kısıt bulunmamaktadır, turnuva üniversite dışına da açıktır. Kayıtlar 20 Kasım - 22 Aralık arasında yapılabilmektedir ve turnuvamız 23-24 Aralık tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir. Riot sayfasından kayıt: https://events.tr.leagueoflegends.com/events/289079
Her takım kaptanının TOBB Etü Evog Facebook sayfası veya Whatsapp ile sorumlulara ulaşarak Takım Kaptanları grubuna alınmaları gerekmektedir, grupta takım kaptanı bulunmayan takımların kaydı onaylanmayacaktır, tüm duyuru ve bilgilendirmeler gruptan takım kaptanları aracılığıyla yapılacaktır.

Turnuva kuralları: https://docs.google.com/document/d/1zN38_sUJhwzWjbJIZgGUfMhlxPLE0KF28V1Sx4NJ3lg/edit?usp=sharing

Devamını Oku
  • ETKİNLİK BAŞLANGIÇ TARİHİ 23 Aralık 2017, 00:00
  • ETKİNLİK BİTİŞ TARİHİ 24 Aralık 2017, 00:00
  • YER Online
Hayvanseverler Topluluğu
Hayvanseverler Topluluğu
KONFERANSIMIZ VAR! KONFERANSIMIZ VAR!
DUYURU / HABER

KONFERANSIMIZ VAR! KONFERANSIMIZ VAR!

Yarın (20 Kasım Pazartesi) saat 10.00’da başlayacak olan konferansımıza Çankaya Yaşama ve Çevreye Destek Derneği Kurucu Başkanı Mehmet Akçay ve Anadolu Hayvan Hakları Konfederasyonu Ankara İl Temsilcisi Haydar Özkan gelecek. İkisi de bizler için çok önemli isimler ve konuşacakları şeyler de bir hayli değerli olacak. Mehmet abimiz yanında köpek eğitmeni Sıddık Bey ve köpekleri ile gelecek. Ayrıca aynı gün, konferansımızda Etü Fotoğraf işbirlikteliği ile hazırladığımız, okulumuzdaki öğrenciler ve çalışanlar tarafından çekilmiş, kampüsümüzdeki canların fotoğraflarının olacağı bir fotoğraf sergimiz + dönemlik mama ve ilaç masraflarımız için de kermesimiz olacak

Devamını oku
E-Spor ve Oyun Geliştirme Topluluğu
E-Spor ve Oyun Geliştirme Topluluğu
ETÜ EVOG - ETÜ BKFT Ortak DOTA 2 Radyo ETÜ Yayını
ETKİNLİK

ETÜ EVOG - ETÜ BKFT Ortak DOTA 2 Radyo ETÜ Yayını

Yarın akşam saat 21.00'da ETÜ EVOG, ETÜ BKFT ve Radyo ETÜ işbirliği ile Boyutlararası Geek İstasyonu'nda DOTA 2 üzerine konuşuyor olacağız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Yayın radyo.etu.edu.tr üzerinden yapılacaktır.

Devamını Oku
  • ETKİNLİK TARİHİ 16 Kasım 2017
  • ETKİNLİK SAATİ 21:00 - 22:00
  • YER radyo.etu.edu.tr