← TOBB ETÜ ANA SAYFASI
Atletizm Topluluğu
Atletizm Topluluğu
ÜNİVERSİTELER ARASI ORYANTİRİNG YARIŞLARI ÜNİVERSİTELER ARASI ORYANTİRİNG YARIŞLARI ÜNİVERSİTELER ARASI ORYANTİRİNG YARIŞLARI ÜNİVERSİTELER ARASI ORYANTİRİNG YARIŞLARI
DUYURU / HABER

ÜNİVERSİTELER ARASI ORYANTİRİNG YARIŞLARI

Bu sene Konya Selçuk Üniversitesinde yapilan, yaklaşik 400 kişinin yariştiği Oryantiring yarişlari başariyla tamamlandi. Bu sene ilk defa bu branşta yarişa katilan TOBB ETÜ ATLETİZM TOPLULUĞU süpriz sonuçlarla köklü üniversite takimlarini geride birakarak, büyük bir başariya imza atmiştir.
Takimdaki sporcular şu şekildedir.

YUSUF ZİYA DOYMAZ
MELİKŞAH ÇAKIR
İLKER POLAT
ABDURRAHMAN YILMAZ

AYŞE KAHRAMAN

Devamını oku
Atletizm Topluluğu
Atletizm Topluluğu
-12 Derecede Koşu

-12 Derecede Koşu

Bu dönemin en soğuk döneminde, -12 derecede, sabahın 7'sinde 10 kişi koştuk! Yusuf, Furkan Dinç, Onur Yıldız, Ahmet Selim Ata, Erencan Bal koşu ekibinde; Furkan Tastan, Merve Erdem, Ayşe Kahraman, Burak Uyar, Kerem yürü koş ekibindeydi. Koşu ekibi olarak 8 km'yi 5.45 pace ile 46 dakikada koştuk. Koşu ekibimizin hızını arttırmaya yönelik güzel bir koşu oldu. Yürü koş ekibinin süresini de Furkan Taştan'a emanet ettik bugün. Verdiği bilgilere göre yürü koşu ekibi istatistikleri:
6 dk koşu (yurttan parkura)
Isınma
10 dk koşu 3 dk yürüyüş
10 dk koşu 4 dk yürüyüş
10 dk koşu
Soğuma
5 dk koşu (yurda dönüş)
Toplam:
41 dk koşu, 7 dk yürüyüş
Toplam mesafe:5.30-6 km
Ayrıca Kerem Güngör ve Onur bugün ilk defa koştular bizimle. Bu soğuğa rağmen bize katıldıkları için ayrıca teşekkür etmek lazım.

Devamını oku