← TOBB ETÜ ANA SAYFASI
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
Endüstri ve Verimlilik Topluluğu
9. Etkileşim ve Gelişim Kampı 9. Etkileşim ve Gelişim Kampı 9. Etkileşim ve Gelişim Kampı

9. Etkileşim ve Gelişim Kampı

Endüstri ve Verimlilik Topluluğu olarak 3İK'nın düzenlediği 9. Etkileşim ve Gelişim Kampı'na katıldık. Sektörün önde gelen şirketleri ve Türkiye'nin en aktif İş&Kariyer kulüpleri kampta yer aldı. 3 gün boyunca hep beraber hem öğrendik hem eğlendik. Tüm 3İK ekibine bu güzel ortam ve etkileşim için teşekkür ediyoruz. Seneye tekrar görüşmek üzere.

Devamını oku
Öğrenci Konseyi
Öğrenci Konseyi
ORTAM'17 14-15 EYLÜLDE TOBB ETÜ'DE
DUYURU / HABER

ORTAM'17 14-15 EYLÜLDE TOBB ETÜ'DE

"Tobb Etü'de Ortam yok diyen 4. sınıflar, Aradığım Ortam'ı bulamam diye korkan hazırlıklılar, Sevip de açılacak Ortam bulamayanlar.. Biz sizin için Ortam'ı yapıyoruz. Ortam'17 14-15 Eylül'de Tobb Etü'de.. Detaylar için TOBB ETÜ Öğrenci Konseyi sayfalarını ziyaret edin!"

Devamını oku
Model Birleşmiş Milletler (MUN) Topluluğu
Model Birleşmiş Milletler (MUN) Topluluğu
Committees of ETUMUN'17 Committees of ETUMUN'17 Committees of ETUMUN'17 Committees of ETUMUN'17

Committees of ETUMUN'17

Dear prospective participants,

The first of 6 committees of ETUMUN that you will bring order to is War Cabinet of North Korea; War Cabinet of North Korea, is a war focused committee run by generals and officers. Kim Jong Un will lead his soldiers in battle to cleanse the South from imperialism and unite under one true Korea

The second of 6 committees of ETUMUN that you will bring order to is Historical Committee; Vietnam war
Vietnam War, truly a gruesome and nightmarish operation between the divided lands of Vietnam. Blood is spilled as the situation drags powerful countries into opposition.

The third one is; GA-3 SOCHUM
Join us in Social, Humanitarian & Cultural Committee as we combat modern day slavery and rise against the ever growing problem of media censorship and journalistic freedom.

The fourth one is; GA-1 DISEC
Disarmament and Security Committee will be focusing on nuclear armory in the dangerous Middle East region as well as disarming international trade routes.

The fifth one is; United Nations Security Council
Security Council’s targets this year are the Civil War in the Central Africa region and the heinous crime against humanity; chemical attacks in Syria region.

Lastly; NATO
North Atlantic Treaty Organization will be taking a closer look at the tension between Russia and the Organization caused by Syrian conflicts while trying to sustain peace and stability in Kosova.

Apply now from etumun.org and do not miss the chance! 2-5 November #etumun17

Devamını oku
Dreamstalk Hayal Klübü
Dreamstalk Hayal Klübü
TOBB ETÜ DREAMSTALK İLK HAYALİ GERÇEKLEŞTİRDİ! TOBB ETÜ DREAMSTALK İLK HAYALİ GERÇEKLEŞTİRDİ! TOBB ETÜ DREAMSTALK İLK HAYALİ GERÇEKLEŞTİRDİ! TOBB ETÜ DREAMSTALK İLK HAYALİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

TOBB ETÜ DREAMSTALK İLK HAYALİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

LevelUp etkinliği sırasında standımıza uğrayıp hayal bulutuna lavanta bahçelerini görmek istediğini yazan Ayşe Nur’un hayali gerçek oldu.
Lavanta bahçelerini görme hayali olan Ayşe Nur ile birlikte Pazar günü Isparta Keçiborlu Kuyucak Köyüne gittik.
Etkinliğimizde anları ölümsüzleştiren fotoğrafçılık kulübünden arkadaşımız Şule Demir'e teşekkür ederiz.

Devamını oku
Eskrim Topluluğu
Eskrim Topluluğu
15 Temmuz Ankara İl Müsabakası İkincisiyiz! 15 Temmuz Ankara İl Müsabakası İkincisiyiz!

15 Temmuz Ankara İl Müsabakası İkincisiyiz!

15 Temmuz tarihli, şehitleri anma adına düzenlenen Ankara İl Birinciliği Turnuvası'nda topluluğumuzdan 5 sporcu mücadele etti. Epe branşında gerçekleşen yarışmanın sonuçları ise bizler için cesaret verici oldu. Topluluk başkanı Burak Us, Türkiye klasmanının 3. ve Azerbaycan milli sporcusu Kenan Aliyev ile final oynadı ve heyecan verici maç 15-11 Aliyev galibiyeti ile sonuçlandı. Teknik aksaklıklar neticesinde final maçını kaydedememiş olsak da önceki eleme maçlarından bir kısmına şuradan ulaşabilirsiniz: https://youtu.be/DbYFaCsI4hI
Burak'ın mutluluğunu paylaşıyor ve kutluyoruz.
Öte yandan hiçbir başarı bireysel değildir. Bizler, ilgisi olan hepinizi aramızda görmek ve gelecekteki tüm başarılarımızı birlikte edinmek istiyoruz.

Devamını oku
Gazete ETÜ
Gazete ETÜ
TOBB ETÜ Türk Halk Dansları Topluluğu ile Çalışmaları Hakkında Konuştuk
DUYURU / HABER

TOBB ETÜ Türk Halk Dansları Topluluğu ile Çalışmaları Hakkında Konuştuk

Gazete ETÜ, TOBB ETÜ'nün köklü topluluklarından biri olan Türk Halk Dansları Topluluğuyla keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Siz de toplulukla ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıda topluluk başkanı Sude ile olan röportajımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar...

https://www.etu.edu.tr/tr/gazete/haber/tobb-etu-turk-halk-danslari-toplulugu-ile-calismalari-hakkinda-konustuk

Haber: İpek Aksel

Devamını oku
Gazete ETÜ
Gazete ETÜ
Uluslararası Girişimcilik Bölümü Öğrencisi ve XBody Wellness Studio Girişimcisi Gizem Yılmaz ile Sohbet Etti
DUYURU / HABER

Uluslararası Girişimcilik Bölümü Öğrencisi ve XBody Wellness Studio Girişimcisi Gizem Yılmaz ile Sohbet Etti

Gizem Yılmaz, Uluslararası Girişimcilik Bölümü’nde eğitim alıyor. Aynı zamanda TOBB İkiz Kuleler Sosyal Tesisler’inde XBody Wellness Studio’nun da sahibi. Kitapları defterleri yanında, hem sınavlara çalışıyor hem de yeni açtığı XBody Wellness Studio’daki işlerini yürütüyor. Daha okurken iş hayatına atılmış başarılı bir iş kadını olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Gizem’le, okuduğu bölüm hakkında bilgi almak ve genç yaşta elde ettiği başarının sırrını öğrenmek için sohbet ettik.
Habere ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.etu.edu.tr/tr/gazete/haber/gazete-etu-uluslararasi-girisimcilik-bolumu-ogrencisi-ve-xbody-wellness-studio-girisimcisi-gizem-yilmaz-ile-sohbet-etti

Haber: Aybike Aydemir

Devamını oku