Emanetler Sahiplerine Teslim Edildi

"Vefa ve Kardeşlik Sofrası" projemiz kapsamında tarafımıza 8760 TL teslim edilmişti. Bu miktar yardımların dağıtım sürecine kadar tarafımıza iletilen fazladan miktarla 9165 TL'ye ulaştı.

Elde edilen bu tutarla Suriyeli, Türkmen ve Türk ailelerden oluşan 40 aileye erzak yardımı yapılmış, 145'i çocuk 232 kişiye ulaşılmıştır.

Şehitlerimizin emanetleri yavrularımız ve lösemi ile mücadele eden minik kardeşlerimizden 40 çocuğa oyuncak ve kıyafet hediye edilmiştir.

İftar programına katılan herkes bu güzellikte pay sahibidir.

Özellikle belirtmek istiyoruz ki bu proje, sosyal yardımın ötesinde; vefanın kanıksamamanın, farkında olmanın ve farkına vardırmanın bir tezahürü olarak icra edilmiş bir projedir.

Emanetlerin ulaştırılmasındaki desteklerinden ötürü, TSK Güçlendirme Vakfı'na, ETÜ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Topluluğu'na ve Karınca Kararınca Yardım Ekibi'ne teşekkür ediyoruz.

Etik ilkelerimiz gereği ilgili fotoğrafları paylaşmaktan imtina ediyoruz. Harcamalar, faturalar, aile bilgileri ve diğer bilgiler bilgi sahibi olmak isteyen herkesle paylaşılacaktır.

Bu vesile ile vefanın ve emaneti teslim etmenin huzuru kadar huzurlu, kardeşlik kadar güzel bir bayram diliyoruz.

@user