YAZ OKULU’18 SONA ERDİ!

Endüstri ve Verimlilik Topluluğu, TOBB ETÜ’lülerin şenliği olan Yaz Okulu’nda katılımcılarına unutulmaz 2 gün yaşattı!
İki gün boyunca alanında uzman isimler, saygın eğitimciler ve sevilen sanatçılar ağırlandı.
Açık hava oturumlarında, TOBB ETÜ öğrencilerine, renkli karelerin mimarı fotoğraf sanatçısı Emre Dörter, uzun yıllar ülkemiz futboluna katkı sağlamış teknik direktör Hikmet Karaman ve sevilen tiyatro sanatçı Cem Özer eşlik etti. Gün içinde düzenlenen “yoga atölyesinde” öğrenciler yoğun çalışma temposunun stresini atarken, “Sushi Yapımı”, “3D Printer” ve “Elvan Odabaşı ile Neden Doymuyorsun?” atölyelerinde keyifli vakit geçirdiler.
Oturumlar sonrası bireylerin takım çalışması gelişimine katkı sağladığı interaktif yarışmalar düzenlenirken, eğlence hız kesmeden gece boyu devam etti.
Bu yıl ETÜ EVT Yaz Okulu’18’in konserlerini Radyo ETÜ ve TOBB ETÜ Rock Topluluğuyla ortak olarak gerçekleştirdi. Sağanak yağışın bile durduramadığı TOBB ETÜ’lülere ilk olarak “Sualsiz” eşlik ederken, gecenin ilerleyen saatlerinde “TNK” ve hemen ardından “Pera” unutulmaz anlar yaşattı.
Dolu dolu geçen ilk günün ardından ikinci günün akşamında ‘’Organize İşler’’ film gösterimiyle, katılımcılar nostaljik açık hava sinemasının keyfini çıkardı.
Yüksek dozda eğlenme ve öğrenme imkanı sunan Yaz Okulu’18 gelenekselleşen konseptinde dopdolu 2 günü geride bırakırken, eğitici atölyeleri, renkli oturumları, eğlenceli konserleri ve benzersiz açık hava sinemasıyla hafızalardaki yerini aldı.
Yaz Okulu’19’da görüşmek üzere!

@user